Kupon podarunkowy

Szukasz niezapomnianego prezentu? Nie masz pomysłu na oryginalny upominek dla żony, przyjaciółki, męża czy współpracownika? Nie musisz dłużej szukać. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która idealnie wyrazi Twoje uczucia i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.
Kupon Podarunkowy doskonale sprawdzi się jako podarunek na różnorodne okazje – Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki, rocznicę ślubu, mikołajki czy narodzenie dziecka.
Miła atmosfera, nastrojowa muzyka i aromatyczny zapach to nieodłączne elementy towarzyszące zabiegom w B-Beauty, które oddziałują na zmysły, koją nerwy, pozwalają oderwać się od codziennych trosk i przenieść się w zupełnie inny wymiar odpoczynku.

W zależności od tego, jakie są Twoje preferencje, proponujemy Kupony Podarunkowe na wybrany przez Ciebie zabieg lub na dowolną kwotę, które pozostawia wybór Osobie Obdarowanej.
Przygotowany Kupon Podarunkowy możemy wysłać Ci za pośrednictwem poczty tradycyjnej jak również możesz go odebrać bezpośrednio w naszych salonach.

Spraw, by bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo, zadbała o swoje ciało i zmysły, spędziła czas na niezapomnianym relaksie oraz opuściła progi naszych salonów piękniejsza i zupełnie odmieniona!