O nas

Salony Urody B-Beauty to wyjątkowe miejsca o wysokim standardzie. Miejsca stworzone z pasją  w których profesjonalizm i bardzo dobra atmosfera wzajemnie się przenikają.

Nasz zespól tworzą wykwalifikowani i doświadczeni eksperci. Kadra profesjonalistów oferuje najwyższą jakość usług i najlepsze rezultaty. Skupiamy się na potrzebach Klientów, dbamy o to żeby każdy czuł usatysfakcjonowany. Poczucie swobody i bezpieczeństwa Klientów są dla nas bardzo ważne. Nasze motto to jakość, profesjonalizm i atmosfera.

Oferujemy szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających na twarz, ciało, dłonie i stopy. W ofercie salonów znajdują się w szczególności pielęgnacja twarzy, zabiegi laserowe, zabiegi na dłonie i stopy, stylizacja rzęs i wiele innych.

Korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów wysokiej jakości znanych i sprawdzonych marek. W zależności od potrzeb wykorzystujemy do zabiegów kosmetyki organiczne, tradycyjne i nowoczesne. Dzięki stałemu uczestnictwu w targach, pokazach, kongresach i szkoleniach kosmetycznych  naszym Klientom oferujemy najnowsze trendy w kosmetyce. Na bieżąco wprowadzamy nowe zabiegi i linie kosmetyczne. Nasze salony cechuje szczególna dbałość o aspekty higieniczne poprzez używanie jednorazowych materiałów oraz sterylizowanie narzędzi w autoklawie.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w  Salonach B-Beauty.